Tren Ve Metro Dezenfeksiyonu

Yaşantımızda sıklıkla kullandığımız toplu taşıma araçları içerisinde bulunan metro, tren, tramvay … gibi toplu kullanım amaçlı araçlarda Keyifle ve güvenle seyahat edebilmeniz için bu toplu taşıma araçlarının  temiz ve kullanıma hazır olması gerekir. 
Bu araçlar nasıl dezenfekte olur? sorusunu her gün toplu taşıma araçlarını kullanan pek çok kişi tarafından merak edilen sorulardan birisidir. Tren ve metroların dezenfeksiyon zamanları genellikle mesai  sonrasında hem temizlik yapılarak hem de ilaçlama yapılarak dezenfekte edilmelidir.
Tren ve metroların tüm haşere ve kemirgen sorunlarına karşı periyodik olarak biyosidal ürün uygulaması  ve dezenfekte edilmesi gerekmektedir. Aynı zamanda bu araçlarda var olan zararlılar çalışanlarınızın ve yolculuk eden kişilerin sağlıklarını da ciddi ölçüde tehdit etmektedir.yolculuk sırasında oturulan ve başımızı yasladığımız koltuklarda koltuk kenarlarındaki tuttuğumuz demirlerde mikroplar yuva yapmaktadırlar. Olabildiğince demirleri tuttuktan sonra ellerimizi ıslak mendille silebilir veya yıkamalıyız. Günümüzde yaygın olan corono virüsü bir çok şekilde tahmin edemeyeceğiniz şekilde hızla yayılmakta. Bu yüzden olabildiğince hijyene önem vermeliyiz.
 
Eğer tren ve metro dezenfekte işleminde işini en iyi şekilde yapan İzmir ilaçlama firmamız 7/24 hizmettedir.
 
 

Hemen Ara(0850) 303-5181
80 ms