Hizmetlerimiz

Dezenfeksiyon Hizmetleri

Dezenfeksiyon hizmetlerimiz için T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı, geniş spektrumlu etkiye sahip dezenfektanlar kullanılmaktadır. Uygulama aşamasında ULV cihazı ile su bazlı bu dezenfektan ürünler mikron boyutunda çok küçük parçalara ayrılarak ortama aeresol olarak verilmekte bu sayede ürünün her bir zerresi havada uzun süre asılı kalarak hem uygulama yapılan alanın tamamına ulaşmakta hem de etkileşim süresi arttırılarak ortam tamamen gözle görünmeyen mikroorganizmalardan arındırılmaktadır.

Kapalı Alan İçi Sıvı Ürün Uygulamaları (Sıvı ilaçlama)

Tüm kapalı alanların içini; Yürüyen, Uçan (Uçkun), Sokan, Isıran, Arasıra Gelen ve Bazen Görülen haşerelerin yok edilmesi ve savunma kalkanı oluşturmak için Sağlık Bakanlığı tarafından izin verilen insan sağlığını tehdit etmeyen iç mekanlarda kullanılan WHO onaylı ilaçlarla sıvı ürün uygulaması ile sizlere hizmet vermekteyiz.
 

Jel Ürün Uygulamaları (Jel ilaçlama)

Hamamböceği, karınca vs. gibi yürüyen haşerelerin kontrolü ve bunların evinize ve işletmenize verdiği zararları engellemek amacıyla jel ürün uygulamaları da işletmemiz tarafından yapılmaktadır. Aşırı fazla popülasyonun kontrolü için teknik yaklaşımlarla işletmenizi ve evinizi koruma çemberine almaktayız.
 

Kapalı Alan Dışı Sıvı Ürün Uygulamaları

Tüm kapalı alanların çevresinin 1,5 metre genişliğinde; Yürüyen, Uçan, Sokan, Isıran, Arasıra Gelen ve Bazen Görüle haşerelerin yok edilmesi ve savunma kalkanı oluşturulması için Sağlık Bakanlığı tarafından izin verilen insan sağlığını tehdit etmeyen dış mekan ürünleriyle sıvı ürün uygulamaları yapmaktayız.

Tüm kapalı alanların çevresinin 3 metre genişliğinde; Yürüyen, Uçan, Sokan, Isıran, Arasıra Gelen ve Bazen Görüle haşerelerin yok edilmesi ve savunma kalkanı oluşturulması için Sağlık Bakanlığı tarafından izin verilen insan sağlığını tehdit etmeyen dış mekan ürünleriyle toz ürün uygulamaları yapmaktayız.
 

Kontrol İstasyonları ve Tuzaklar

Tüm kapalı alanlardaki kemirgenlerin yok edilmesi ve yok edilenlerin dışındaki kemirgenlerin işletme/ev çevresini ziyaretlerinin sonlandırılması için kemirgen ünitelerinin kurulması hizmetini vermekteyiz. Bu yem ünitelerini düzenli aralıklarla kontrol etmekteyiz.
 

EFC Tuzak Kontrolleri

EFC tuzaklarının kontrolleri ve yapışkan bant değişim işlemleri şirketimiz tarafından titizlikle yerine getirilmektedir.

Hemen Ara(0850) 303-5181