Hakkımızda

Yaklaşık 13 yıllık tecrübemizi tüm Türkiye'ye ulaştırma amacıyla yola çıktığımız ilaclat.com projemizle haşere sorunlarına hızlı ve uygun çözümler üreten çözüm ortağınız olma hedefindeyiz.

Gerek kurumsal hizmet altyapısı, gerekse son tüketiciye yönelik hizmet altyapımızla sektörün öncü firmaları arasındayız. Hedefimiz Türkiye'nin her noktasına hizmet kalitemizi taşımaktır.

2011 yılında YST Kimya markasıyla faaliyetlerine başlayan şirketimiz 2017 yılında SEÇKİNER TEKNOLOJİ VE KİMYA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ünvanıyla ve 7 markayla çalışmalarına devam etmektedir.

İzmir'de kurulmuş olan şirketimiz geçtiğimiz yıllarda; Antalya, Isparta, Karaman, Konya, Afyon, Uşak, Denizli, Manisa, Aydın, Muğla, Balıkesir, Bursa, Yalova, Sakarya, Kütahya, Burdur illerinde projeler yürütmüştür. Birçok kurumsal markayla çalışmalarına devam etmektedir.

Kendine özgü raporlama yazılımları ve teknoloji çalışmalarıyla birlikte haşere kontrol sektörünün teknoloji öncüsü olmak için hergün çalışıyoruz. Haşere kontrol sektörü Endüstri 4.0 uygulamaları üzerinde projeler geliştiriyoruz.

Hakkımızda daha detaylı bilgiler edinmek için iletişim formumuzu kullanabilirsiniz.
Hemen Ara(0850) 303-5181