Tahta Kurularından Nasıl Kurtulurum?

Tahtakurularının varlıklarına dair birçok belirti vardır. Yetişkin tahtakurularının şekli ve boyutu oldukça küçüktür. Bir diğer belirtileri ise kabuk derileridir.Yavru tahta kuruları büyüdükçe kabuklarını dökerler ve etrafta bıraktıkları için bu demektir ki tahtakurularının olduğuna dair işarettir.
Tahta kuruları en zor yok edilebilen haşerelerin başında yer alır. Çünkü yatak ve koltukların süngerlerin de, parkelerin altında, dolapların ve valizlerin içleri gibi bir çok alanda yaşamını sürdürebilir.
Deri üzerinde bırakılan ısırıklarda tahtakurularının bir işareti olabilir.
Kıyafetler, mobilyalar, yatak örtüleri aracılığıyla kolayca taşınabilir. Tahtakurusundan kurtulmak için daha ilk belirtide harekete geçmek gerekir.
Tahtakuruları genelde geceleri saldırır fakat çok yoğun olursa gündüzde ısırma ihtimali yüksektir.
Sıcakta ve yüksek nemde olan tahtakuruları , özellikle nemli bölgeler mesela su tesisatının geçtiği odalar gibibu bölgelerin yakınlarındaki yarık ve çatlaklardan girerler. Hijyen ve temizlik açısından yetersiz odalar, evler veya binalarda meydana gelir.
Tahtakurusundan yakınan insanlar ilaçlama firmasından yardım alması gerekir. Konunun uzman ismi olan firmamız, ilaçlama konusunda beğeneceğiniz sonuçlar ortaya çıkaracaktır. Hızlı ve düzenli olarak  yürütülen bu çalışmalar, evlerde veya işyerlerinde bulunan tahta kurularının kökten çözüm bulacak cinstendir. İstanbul’un her bölgesine ulaştırılan bu hizmet, ekonomik şekilde bu canlılardan kurtulmanıza olanak sağlamaktadır.
Evinizi bu canlılardan temizlemek ve her türlü riski tamamen ortadan kaldırmak için, firmamıza ulaşmanız yeterli olacaktır. Sizler için her şeyi düşünmekte olan firmamız, tahta kurusu ilaçlamasında işinde uzman bir firmadır. Belirtilen yerlere kısa süre içinde ulaşan ekibimiz tahta kurusu ilaçlaması için özel yöntemleri kullanır. Profesyonel ekipmanlar ve ilaçlar sayesinde baştan sona olmak üzere ilaçlama işlemi yapılır. Eksiksiz verilen bu hizmet sonrasında tahta kurularının evinizi işgal etmesi sorunundan tamamen kurtulmuş olacaksınız.
Eğer sizde bunlardan kurtulmak istiyorsanız İstanbul ilaçlama firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Hemen Ara(0850) 303-5181
24 ms