Ofis İlaçlama


İşyerlerimiz yaşamımızın büyük bir bölümünü belki de evimizden daha fazla zaman geçirdiğimiz alanlardır.  Bu yüzden de çalıştığımız alanlarda haşerelerin olmasını istemeyiz. Bu problemler kısa süre içerisinde müdahale edilmezse, iş hayatında alacağımız verimi ve işe adapte olabilmek için gereken motivasyonu zedeleyecektir. Çalışma alanlarımızın temiz olması sağlığımız açısından büyük önem taşır. İş yerleri ilaçlama yapılırken profesyonel olarak yapılmalıdır.
İş sahibi olarak ilaçlama yaptırmak istenildiğinde sorumlu kişi siz olacağından ilaçlama sonrasında olacak sorunlardan tek siz değil çalışanlarınızda etkilenecektir. Profesyonel olarak yapılmayan ilaçlama ve hatalı ilaç kullanımı insan sağlığı açısından zararlıdır. Hem çalışanların sağlığı hem de müşteri sağlığı açısından önem taşıyan bir konudur.
İşyerleri, iş veriminin düşmemesi adına uzun süreli kapatılabilen mekânlar olamayacağı için sıvı ilaçlama yöntemlerinde kokusuz ilaçlama ile ilaçlanma yapılmaktadır. Kokusuz ilaçlama yöntemleri sayesinde ilaçlanan mekân da böcek problemlerinin uzun süre yaşanmasının önüne geçilmektedir. Kısa sürede kalıcı sonuçlara ulaştırmakta olan böcek ilaçlama yöntemleri, profesyonel ilaçlama servisleri tarafından işyeri ilaçlama için sıklıkla uygulanmakta olan etkili yöntemleridir. İlaçlanma yapıldıktan sonra kapı, pencere ve mekânı kapatmaya gerek yoktur.
İşletmelerde en sık rastlanan haşerelerden biri hamam böceğidir. Normalde insana zararı yoktur fakat yaydığı bakteri ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir. Bir diğer haşere türü ise faredir ve özellikle üretim yapılan alanlarda çok sık görülür. Bu canlı hem büyük ölçüde bakteri yaymakta olup, hem de kemirgen olmasından ötürü maddi kayba da sebep olmaktadır. Yeryüzünde birçok haşere çeşidi vardır ve bu iki çeşidinde olduğu gibi diğerlerinde de farklı ilaçlar kullanılması gereklidir. 
İlaçlama uygulamasında gelişi güzel belli bölgelere ilaç sıkılması ve ilaçlama yapıldı denmesi amatörce bir işlem olur. İşinde uzman sağlık bakanlığından onaylanmış ilaçlarla çalışan ilaçlama firmamız hizmet öncesinde ilaçlama yapılacak olan alana keşif personeli gönderir ve işyeriniz detaylı şekilde incelenip nasıl bir ilaçlama yapılacağı raporlanır. Bu işleminin nedeni ise haşere türüne göre ilaçlama yapılacak olmasıdır.
Kendi ve çalışanlarınızın sağlığını riske atmamak ve kalıcı garantili çözümlere en ekonomik koşullarda ulaşmak için İstanbul ilaçlama 7/24 hizmetinizde olacaktır.
 

Hemen Ara(0850) 303-5181
23 ms