İlaçlama Teknikleri

İlaçlama yapılacağı zaman işinde uzman ve profesyonel çalışan sağlıklı temiz iş yapan firmalar olmalıdır. İlaçlama yapılırken de bazı teknikler kullanılır;
Biyosidal ürünlerin tüm haşere türlerini öldüreceği düşünülmektedir ki böyle bir şey mümkün değildir. Her haşere farklı bir yapıya sahiptir. Doğal olarak onlarla mücadele eder iken haşerenin yapısına göre ilaç seçimi yapılır.
Böcek ilaçlama Sağlığımız için oldukça faydalı uygulamalardır ve bunlardan periyodik ilaçlama en fazla tercih edilmesi gereken uygulamadır. Çünkü haşerelerin bulaştırabileceği tüm hastalıkları önlemiş oluruz.
Biyosidal ürünlerin kullanıma karar verebilmek için  böcek ilaçlama işlemlerini nasıl uygulayacağımızı, ön hazırlık yapmaları gerekip gerekmediğini sormaktadır. Diğer yöntemler yetersiz ise kimyasal maddeler kullanılmalıdır.
İlaçlatmayı planladığınız alanda yapılacak ilaçlama yönteminin belirlenmesinde bazı önemli hususlar vardır. Bunlar;
Hangi tür haşereye karşı ilaçlama yapılacağı,  İlaçlama yapılacak alanın yapısı, Ortamın çevresel  etkilerinin  neler olduğu, haşere türü,  haşerenin çokluk derecesi belirlenmelidir.
İlaçlamadan sonra; İlaçlama esnasında ve sonrasında baş ağrısı, mide bulantısı, baş dönmesi, göz kapaklarında aşırı yorgunluk, terleme, göz kararması gibi zehirlenme belirtileri görülmesi halinde hemen doktora gidilmelidir. Aletlerin bakımı yapılmalıdır.
Haşere istilasına uğramış yere ve böceğin türüne göre değişen; sıvı ilaçlama, jel ilaçlama, kemirgen istasyonları ilaçlama tekniklerinden bazılarıdır. En çok görülen böcek türleri ise; akrep, hamam böceği, sivrisinek… Gibi haşereler evlerimiz, binalar, iş yerlerimiz, okullar, cafeler, bahçeler gibi birden fazla alanda olması bizi ve sağlığımızı olumsuz yönde etkiler.
Bir diğer sorun ise eşyalarımızın ve bütçemizin de zarar görmelerine neden olurlar. Zaman geçtikçe üreyen önlem almadığımız zaman ise üreyen haşerelerin etrafa yayılmasına neden olur. Periyodik ilaçlamalar ile ilaçlama hizmetlerini en uygun fiyatlarda satın almış olursunuz.
İlaçlama hizmetlerinin olmadığı bir yer düşünmek istemeyiz değil mi?
İlaçlama tekniklerimiz ilaçlama servislerimiz tarafından uzman ilaçlama personellerimiz tarafından gerçekleşmektedir. . Periyodik ilaçlamalar ile ilaçlama hizmetlerini en uygun fiyatlarda satın almış olursunuz. Sağlık bakanlığı tarafından onaylı olan uygulamamız böcek ilaçları ile uygulanmaktadır.

Hemen Ara(0850) 303-5181
23 ms