Dezenfeksiyon Uygulamaları

Ortam dezenfeksiyonu ULV cihazı ile mekan içerisinde yapılır. ULV cihazı ile dezenfektan, her yüzeye gelecek şekilde püskürtülür. 1 – 2 saat aralığında kuruma için beklenir ve sonrasında ortam dezenfeksiyonu yapılan alan kullanıma açılır. İşlem sonrasında ortam dezenfekte alanı mikroorganizmalardan korunacaktır.0

Ofis, konut, apartman, villa ortam dezenfeksiyonu;
Günün tümüne yakın zaman dilimini iş yerleri veya evlerimizde geçirmekteyiz. Zamanımızın tümünü alan bu ortamların hijyenik ve steril olması çok önemli bir konudur. Hastalıklara sebebiyet veren mikroorganizmalar artık sadece kış aylarında değil, yılın her ayında görülebilmektedir. Bu mikroorganizmaların gün geçtikçe çabuk üreyebilen ve dirençleri yükselmiş olduğu da aşikardır. Bu mikroorganizmaların direncinin yükselmesi daha çok ilaç kullanmamıza sebep olmaktadır. Son teknoloji ve uygun maddeler ile yaptığımız ortam dezenfeksiyonu sayesinde bu hastalık yapıcı özelliğe sahip mikroorganizmaları yok etmekte ve hayat kalitenizin yükselmesini sağlamaktayız. Bağışıklık sistemi yetişkin bireylere göre daha zayıf olan yaşlı, hasta ve bebeklerin bulunduğu ortamların dezenfekte edilip steril hale getirilmesi asla ihmal etmemeniz gereken bir süreçtir. Ortam dezenfeksiyonu hizmeti; yaşam kalitesinin artırılması ve sağlıklı günler geçirmek için her ay yaptırılmalıdır.İstanbul ve Çevresinde dezenfeksiyon uygulaması istiyorsanız ilaclat.com ile iletişime geçebilirsiniz.
Eğitim kurumları ortam dezenfeksiyonu
Yavrularımızın ve tüm öğrencilerin sağlığı, hijyenik bir ortamda bulunmaları her konudan önemlidir. Ders gördükleri sınıflar, tuvaletler, kantinler, kapalı dinlenme alanları, yemekhanelerin her ay ortam dezenfeksiyonu yapılmalıdır. Gözle görünmeyen patojen ve mikroorganizmaların üremesini ve çoğalmasını önlemek için ortam dezenfeksiyonu ihmal edilmemelidir. Anaokulu dezenfeksiyonu ile çocuklarımız daha sağlıklı ve hijyenik bir ortama kavuşurlar. Ortam dezenfeksiyonunun ilaçlama ile hiçbir ilgisi yoktur. İlaçlama gözle görünen haşere ve benzeri hayvanlara yapılırken, ortam dezenfeksiyonu hasta edici gözle görünmeyen mikroorganizmalara uygulanır. Ayda bir tekrarlanması uygundur. Ankara ve Çevresinde dezenfeksiyon uygulaması istiyorsanız ilaclat.com ile iletişime geçebilirsiniz.
Eğitim kurumları ortam dezenfeksiyonu;
Toplu taşıma araçlarında ortam dezenfeksiyonu;
Toplu taşıma araçları günlük yaşamda milyonlarca kez kullanılır. Toplu halde yolculuk yapılmasında en ciddi problemlerin başında, bulaşıcı hastalıklara maruz kalmak gelir. Bunun sebebi milyonlarca kişinin temas ettiği noktalara veya oturduğu koltukları bizimde kullanıyor olmamızdır. Tüm bu noktaların dezenfekte edilmesi gerekir.Tramvay, metro, otobüs, taksi, vapur, teleferik, tren, minibüs, dolmuş gibi toplu taşıma araçlarının her ay temas edilen noktalardan, oturulan alanlara kadar ortam dezenfektesi yapılması gerekir.Yapılacak ortam ve hava dezenfektesi ile mikro organizmalar öldürülür, sağlıklı bir yolculuk yapılır. İstanbul ilaçlama ve Çevresinde dezenfeksiyon uygulaması istiyorsanız ilaclat.com ile iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Ara(0850) 303-5181
32 ms