BRC Uyumlu Haşere Kontrol Hizmeti Nasıl Olmalıdır?

Haşere kontrol hizmetleri hayatımıza 2005 yılında yayınlanan Halk Sağlığı Alanında Haşerelerle Mücadele Yönetmeliği ile girdi. Geçtiğimiz 16 yılda da hayatımızda oldukça önemli noktaya ulaştı. Konutlarda ve işyerlerinde artık vazgeçilmez olarak talep edilen hizmet durumundadır.

Gıda üreten işyerleri ve fabrikalar için bu hizmeti almak zorunluluktur. Çünkü gıda üretiminde; haşereleri uzak tutmak gerekmektedir. Bu zararlıların taşıdığı enfeksiyon ve virüslerden korunmanın ve sağlıklı gıda üretimi yapmanın temel koşulu kaliteli haşere kontrol hizmeti almaktır. Taşıyıcı konumundaki haşereleri imha edecek ve işletmenizden uzak tutacak olan çalışmaların tamamına da "haşere kontrol" hizmeti diyebiliriz.

Uluslararası alanda faaliyet gösteren, özellikle ihracat yapan gıda işletmelerinde, uygulanan kalite yönetim sistemi olan BRC'nin prosedürlerine göre haşere kontrol hizmetlerinin en iyi şekilde yapılması gerekmektedir. Bu hizmetlerin yapıldığı gibi; raporlanması da, olmazsa olmazdır. Yıllardır geliştirdiğimiz yazılımımızla, en iyi şekilde sunduğumuz hizmetleri, sizlere anında raporluyoruz. Şimdi raporlama sisteminde sunduğumuz tüm raporları sizlerle paylaşıp detaylı bilgilendirme yapacağım.

Dijital haşere kontrol dosyasıyla hizmet aldığınız ruhsatlı firmanın tüm evraklarına çok kolay şekilde erişebilirsiniz.Zararlılara ait kontrol ekipmanlarının krokilerini sistem üzerinde anlık görüntüleyebilirsiniz.

Trend analizlerini sistemden anlık olarak alabilirsiniz.
Teknik raporlarda izolasyon sorunlarınızın olduğu alanlar fotoğraflarıyla birlikte sizlere sunulur. 

Eğitim şirketimizde hiç bitmeyen süreçtir. Hem personellerimizin, hem de sizlerin kalite yönetim sistemi yöneticileriniz için hazırladığımız bilgilendirme eğitimlerini dijital olarak takip edebilirsiniz.
 

Son olarak BRC uyumlu haşere kontrol sistemini anlattığımız videoyu sizlerle paylaşıyorum. 


 

Hemen Ara(0850) 303-5181