OFİS DEZENFEKSİYONU

ilaçlama
ilaçlama

Ofisler bir çok farklı meslek grubunun faaliyetlerini sürdürdüğü ortak kullanım alanlarıdır. Üretimden satışa kadar çeşitli aktivitelerin ve hizmetlerin yoğun olarak yapıldığı bu yerlerde haşere/böcek kontrol ve dezenfekte işlemleri gözden kaçabilmekte ve dolayısıyla bütün iş kollarını etkilemektedir.

Bir işveren olarak firmanıza dezenfeksiyon yaptırmaya karar verdiğiniz anda büyük bir sorumluluk altına girmiş olacaksınız. Çünkü dezenfekte esnasında ya da sonrasında var olacak tüm problemlerden sadece siz değil tüm çalışanlarınızda etkilenecektir. Profesyonel olarak yapılmayan uygulamalar ve de hatalı ürün kullanımları insan sağlığı açısından telafisi olmayan zararlar verebilmektedir. Özellikle korsan olarak ifade edilen ruhsatsız firmalar tarafından kullanılan kimyasallar, genellikle tarım ilacı olup yapılarında var olan kanserojen maddeler uygulama yapılan alan üzerinde tortu ve de kalıntı bırakmaktadır. Bunun neticesinde bu firmaların vermiş olduğu zararlar sadece ilaçlama anı ile sınırlı kalmamakta etkisini uzun süre devam ettirmektedir.

Sorunlarınız ve keşif olanaklarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak için Ankara ilaçlama danışma hattımızı arayabilir ücretsiz ön keşif talep edebilirsiniz. konusunda uzman olan keşif personellerimiz sizlerin haşeresiz ve kemirgensiz steril bir çalışma ortamına sahip olabilmeniz için gerekli olan tüm tedbirleri önceden tespit ederek riskler oluşmadan önlem almanız sağlanmakta, böylece çalışanlarınız ve müşterileriniz istenmeyen görüntüler ile asla karşılaşmamaktadır.

Firmamız huzurlu çalışma ortamlarını sağlamanın yanı sıra sosyal sorumluluklarının daima bilincinde olup çevre ve insan sağlığına vermiş olduğu önem ile de kendi sektöründe daima öncülük etmeye devam etmektedir.

Haşereleri ofisinizden veya işinizden uzak tutmak tüm yıl boyunca önemlidir. Ve onları uzak tutmak tek seferlik bir etkinlik değil. Bu nedenle haşere kontrol uzmanlarımız her zaman sizlerin hizmetinizdedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir