AVM DEZENFEKSİYONU

ilaçlama
ilaçlama

AVM günümüzde çocuk, genç, yetişkin, yaşlı demeden herkes tarafından düzenli olarak ziyaret edilen mekânlardan biri haline geldi. Toplumda bu kadar popülariteye sahip mekânların maalesef ki tek ziyaretçileri biz insanlar olmayabiliyoruz. Ailemizle ya da arkadaşlarımızla saatlerce vakit geçirdiğimiz bu ortamda zaman zaman sağlığa zararlı haşereler de bulunabilmektedir. 

AVM’ler içerisinde eğlence alanları, hizmet alanları, yiyecek-içecek alanları gibi birçok birimi barındırmaktadır. Haşere ve zararlılar, günlük hayatta karşılaştığımız sorunlardan biri olarak AVM içerisindeki bu alanlarda sıkça rastlanabilmektedir. Haliyle bu durum AVM çalışanlarına ve ziyaretçilere karşı tehdit oluşturabilecek bir duruma dönüşebilmektedir

İzmir ilaçlama olarak portföyümüzde bulunan AVM ve mağazalara en iyi hizmeti en kaliteli ürünlerle ulaştırmaktayız. Uzman ekiplerimizce dezenfeksiyon  hizmetinin verileceği yerlerin incelemesi detaylı şekilde yapılarak hangi biyosidal ürünlerin nerelerde kullanılacağı belirlenir ve hangi periyotlar ile hizmet verilmesi gerektiği belirlenerek haşere kontrol programı oluşturulur.

Bu yüzden AVM dezenfeksiyonu konusunda uzman personeller aracılığı ile doğru ekipmanlar kullanılarak uygulama yapılmalıdır. İzmir gibi insan yoğunluğun oldukça fazla olduğu illerde mağaza ve alışveriş merkezi ilaçlama ayrı bir önem arz etmektedir. Özellikle salgın hastalıklar ve de gribal enfeksiyonların önlenebilmesi için bu alanların düzenli olarak dezenfekte edilmesi; haşere ve kemirgenlere karşı periyodik dezenfeksiyon uygulamaları yapılmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir