AVM İLAÇLAMA

ilaçlama
ilaçlama

AVM ilaçlama firmaları teknoloji ile bezenmiş profesyonel ekipleri ile hizmet vermekte olan kuruluşlardır. AVM ( toplu alışveriş merkez’leri ) insanlar tarafından uğrak ticaret platformudur. Mağaza, Cafe, oyun salonları, restoran, mücevherat gibi önemli ihtiyaçların giderildiği eğlenceli olmasının yanı sıra çok ciddi yatırımları bulunan yegane gidilebilir merzkezi’dir. AVM ilaçlama İstanbul bölgesinin olmazsa olmazıdır. Haşereler ve kemirgen türler rahatsızlık, korku ve hastalık yaymakta olan asalak türlerdir. Avm’ler çok türde haşere ile ilgili şikayet için ilaçlama şirketi ile iletişim kurmaktadır. Başlıca şu şekilde sıralana bilir.

  1. Kemirgen 
  2. Hamam böceği 
  3. Kertenkele 
  4. Akrep 
  5. Kara sinek 
  6. Sivri sinek 
  7. Akar (toz böceği, mite) 
  8. Pire
  9. Güve
  10. Vb. 

Böcek ilaçlama şirketleri  tüm problemli böcek ve zararlı türü uygulamalarını kusursuz ve profesyonel bir çalışma içinde yürütür.

AVM İLAÇLAMA İŞLEMLERİ NASIL YAPILIR 

 AVM ilaçlama şirketleri insan sağlığı için sistem içinde hareket etmektedir. Sıvı kokusuz veya kokulu ilaçlama metotlarının yanı sıra jel yemleme fare yemleme uygulama’ları ile destek’lenir. Belirli noktalar keşif yolu ile belirlenir. İnsektisit ürünün miktarı, aktif maddesi daha önce yapılan uygulama ve haşere türü cinsi ve yoğunluğu ile karar verilir. Tecrübe ve bilgi birikimi gereken böcek ilaçlama uygulamaları bir sistem gerektirir. Şu gibi ana temelleri baz alarak çalışma sağlandığı andan itibaren sonuç alınmaya başlanabilir.

Haşere ilaçlama özen gereken ciddi bir çalışma alanıdır. Sorumsuzca tek amacı para kazanmak olan şahıslardan hizmet almama konusunda dikkatli olunmalıdır. Aksi takdirde sonuç penceresinden baktığımız anlarda sağlık ve para kaybına neden olur. İzmir AVM ilaçlama firmaları bakanlık tarafından düzenli kontrol edilir. Gerekli tüm eğitim ve belgeleri kontrol altında tutarak halk sağlığı açısından önemli olan bu çalışma’ları eksiksiz yapılmasını sağlar.

Sonsuz deneyime sahip İzmir ilaçlama kadromuz ile hizmet vermektedir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir