Evlerimizde Haşere Bulunmasın

Sarımtırak kahverengi renge sahip, yetişkin döneminde 1-2 cm boyutlarına ulaşan bir hamam böceği türüdür. Renginden dolayı sarı böcek olarak da adlandırılır. Yaşam süresi ortalama 10 ila 15 ay kadardır. Ülkemizde ve dünyada oldukça yaygın olarak bulunan kalorifer böceklerinden kurtulmanın en etkili yolu, güvenilir bir ilaçlama şirketinden profesyonel yardım almaktır.

Yaygın olarak bulunan kalorifer böcekleri nemli, sıcak, karanlık ve kolay saklanabilecekleri yerleri severler. Evlerin mutfakları, banyoları, restoranlar ve gemiler en çok sevdikleri mekânlar arasında yer alır. Elektrikli cihazların motor bölümlerinde, dolap içlerinde, mutfak tezgâhlarının altında, duvarlardaki yarık ve çatlaklarda kalorifer böceklerine rastlayabilirsiniz.

Kalorifer böcekleri evlerimize kanalizasyon borularındaki sızıntılar, alışveriş poşetleri ve eve getirdiğimiz diğer eşyalar vasıtasıyla gelir. Kalorifer böcekleri yediğimiz ve yemediğimiz her şey ile beslenebilir. İnsanları ısırmayan bu böcekler, gıdalarımıza bulaştırdıkları pisliği ile sağlığımızı olumsuz yönde etkiler. Kalorifer böceklerinin bulaştırdığı hastalıklardan bazıları dizanteri, verem,astım ve mantar hastalıklarıdır.

Profesyonel bir operasyon gerektiren bir çalışma olan kalorifer böceği ilaçlama uygulaması müşteriler tarafından sıkça tercih edilen bir ilaçlama çeşididir. Giderek şehirleşen ülkemizde özellikle büyük şehirlerde kaloriferli evlerde oturan vatandaşlarımızın en sık ilaçlama talep ettiği böcekler arasında şüphesi kalorifer böcekleri vardır.

Üstelik kalorifer böceklerinin ortaya çıkması için illaki kaloriferli bir evde ya da alanda yaşamak gerekmemektedir. Her koşulda ve her alanda yaşayabilecek bir özelliğe sahip olan bu böcekler genel olarak pek çok yerde ortaya çıkabilmektedirler. Hem açık alanda hem de yuvalarında yok edilebilmeleri oldukça önemlidir. Bu ancak profesyonel mücadele ile mümkündür.

Çok hızlı bir çoğalma seyrine sahip olan kalorifer böceklerinin, ev sahibinin kendi imkanları ile tamamen yok edilmesi mümkün değildir. Kalorifer böceğinden kurtulmanın en etkili yolu, böcek ilaçlama konusunda uzman ve güvenilir bir ekip tarafından yardım almaktır. Aksi takdirde bireyler tarafından yapılan mücadele lokal anlamda bir çözüm sağlayacak ve kısa zaman sonra kalorifer böceklerinin tekrar karşımıza çıkmasına sebep olacaktır.

Siz de evinizdeki kalorifer böceğini yok etmek için hem güvenilir hem de etkili bir ilaçlama hizmeti arıyorsanız İzmir ilaçlama firmamıza başvurabilirsiniz. Haşere uzmanı ve deneyimli kadrosu ile sizi kalorifer böceklerinden sonsuza kadar kurtarsın.

Avmlerde Neden İlaçlama Yaptırılmalı

Toplumumuzda insanların en çok vakit geçirdikleri yerlerin başında AVM ve mağazalar gelmektedir. Özellikle AVMlerin içerisindeki insan sirkülasyonunu ve yemek katlarında ki yoğunluğu düşündüğümüz zaman haşere ve kemirgen yoğunluğu da kaçınılmaz bir problemdir.

İlaçlama şirketi olarak portföyümüzde bulunan AVM ve mağazalara en iyi hizmeti en kaliteli ürünlerle ulaştırmaktayız. Uzman ekiplerimizce ilaçlama hizmetinin verileceği yerlerin incelemesi detaylı şekilde yapılarak hangi ilaçların nerelerde kullanılacağı belirlenir ve hangi periyotlar ile hizmet verilmesi gerektiği belirlenerek haşere kontrol programı oluşturulur.

AVM hizmetinin yanı sıra dışarıda bulunan mağazalara da ilaçlama hizmeti verilmektedir. Özellikle deposu da bulunan büyük mağazalarda kemirgen ve yürüyen haşere risk potansiyeli bulunacağı için önceden profesyonel hizmet ile önlem alınması şarttır.

Alışveriş merkezleri mağaza depoları, kat boşlukları, havalandırma, su, elektrik  ve ısınma tesisatları gibi birçok göz önünde olmayan sıcak, nemli ve korunaklı bölge ile bu sevimsiz canlıların yuvalanıp çoğalmaları için imkanlar sağlamaktadır.

Toplum sağlığını olumsuz etkilememek ve güvenilir bir ilaçlama hizmeti sunmak için alışveriş merkezleri haşere ve böcekler için birçok önlem alması ve ilaçlama yaptırmaları gerekmektedir. Yaşam alanlarımızda aldığımız önlemlerden daha kapsamlı olmakta olan bu önlemler halk sağlığı için oldukça büyük öneme sahiptir. Yapılması gereken düzenli ilaçlama işlemleri alışveriş merkezlerinde haşere ve böcek sorunlarının oluşmaması ve oluşmuş sorunların giderilmesinde büyük rol oynamaktadır.

Tüm alışveriş merkezlerinde oluşabilecek haşere ve böcek sorunları için yapılacak ilaçlama ve önlem işlemlerinde bu alanda uzman personelimiz ve sağlık bakanlığı onaylı ilaçlarımız ile şirketimiz bünyesinde sizlere hizmetler sunmaktayız . haşere ve böcek ilaçlama şirketimiz alanında kazanmış olduğu tecrübe ve deneyim sayesinde sizlere en uygun fiyatlara, hızlı ve garantili çözümler sunmakta ilaçlama işlemlerinden yüzde yüz verimlilik alınma garantisi vermektedir. İlaçlama işlemlerinde kullandığımız ürünlerin tamamı sağlık bakanlığından onaylı olup çevreye zarar vermeyen ve insan sağlığını etkilemeyen ürünler olmaktadırlar. Doğru zamanda uzman personelimiz tarafından yapılacak ilaçlama işlemleri ile alışveriş merkezleriniz tüm haşere böcek ve kemirgen sorunlarından kurtulmuş ve güvene alınmış olacaktır. Sizde hizmetimizden yaralanmak istiyorsanız Ankara ilaçlama firmamız 7/24 hizmetinizdedir.

Çevreni Koru Kağlığını Koru

Site ilaçlama belirli dönemlerde uygulanması gereken bir durumdur. Kapalı ve açık alanlarda uygulanabilen bir ilaçlama çeşididir. Yaşam alanlarımız, her ne kadar önlem alsak da, haşere ve kemirgen türlerinin zararları ve istilalarından kaçınmak zordur. Dünya üzerinde en hızlı türeyen ve çoğalan canlılar olarak böcekler, ülkemizde de bol miktarda bulunmaktadırlar. Böcek ilaçlama, yaşam alanlarımızın bakteri ve mikrop yuvası olmaktan kurtarır. Eğer bina veya apartmanınızda böcek veya kemirgen sorunu yaşıyorsanız, yapılacak en iyi şey bir an önce profesyonel bir ilaçlama yaptırmaktır. Karşılaştığınız zararlı türüne göre değişen, uzman yöntemlerle, Sağlık Bakanlığından onaylı ilaçlarla yapılan böcek ilaçlama, böceklerden kurtulmanın en iyi yoludur.

Apartmanların çatıları, bodrumları, merdiven boşlukları, havalandırmaları vb. yerleri böcek ve kemirgenlerin en çok yerleştikleri yerlerdir. Apartman da bulunan böcek ve kemirgenlerin evlerimize girmeleri kaçınılmazdır. Bina ve sitelerde hamam böcekleri, kalorifer böcekleri, pireler, tahtakuruları, fareler, sıçanlar çok sıklıkla görülmekte bu hayvanlar kendilerine yaşam alanları kurmaktadırlar. Doğal olarak bu canlıların bina ve sitedeki bu ortamlardan dairelerin içerisine girmeleri çok kolay olabilmektedir. Bu yüzden apartman ve sitelerinize periyodik ilaçlama yaptırmanızı öneririz.

Bina veya sitede görülen haşereler veya kemirgen için iyi bir gözlem ve teşhis konmalıdır. Profesyonel olarak yapılmayan site ilaçlama ve bina ilaçlamaları  sorunlarınız sonucunda maalesef sorun daha da kronikleşmekte ve maliyetler artmaktadır. Siteler de ilaçlama yapılacaksa mutlaka işinde bilgili ve Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı bir ilaçlama firması ile anlaşmak gerekir. Bu konuda daima titizlikle sizlere hizmet veren ilaçlama firmamız en kaliteli ilaçlarla da sizleri haşerelerden kurtarmaktadır.

Siteler de ilaçlama yapılırken dikkat edilmesi gereken hususlardan biri de ortam kullanım alanlarının dikkatle ilaçlanmasıdır. Ek olarak da siteler de apartman ve dairelerin de içlerinin ilaçlanması gerekir.  Toplu yaşam alanlarının belirli periyotlarla ilaçlanması gerekmektedir. Kontrolsüzce veya bilinçsizce yapılan ilaçlamalarda maalesef sorunlar çözülmekle kalmaz, sürekli para ve zaman harcarsınız. Sağlığa zararlı olabilecek her şeyden kaçınılması gerekmektedir, gerekli hijyen kontrollerinin ve haşere kontrollerin doğru ekipmanlarla doğru şekillerde, profesyonel ekiplerce uygulanması gerekmektedir. 

Eğer sizde bizimle çalışmak isterseniz İstanbul ilaçlama firmamıza ulaşmanız yeterlidir.

MEVSİM GEÇİŞLERİ

Özellikle mevsim geçişlerinde ortaya çıkan ve pek çok solunum rahatsızlıkları ve hastalıklarına sebebiyet veren
böceklerden kaçınmak imkansız bir hal almaktadır. Bu dönemlerde böcek ilaçlama firmaları en iyi hizmeti vermek için
ve sağlınızı ön plana alarak çalışmaktadır. Bu mevsimlerde en fazla böcek ilaçlama hamam böcekleri için olmaktadır.
Hamam böcekleri astıma davetiye çıkaran ve solunum yollarına zarar veren bir böcek türüdür.
Özellikle alerjiyi tetikleyen etmenler içinde ev tozu akarı ve hamam böcekleri önemli bir rol oynamaktadır.
Bu dönemlerde böceklerin insan hayatına olumsuz bir etkisinin olmasının,
insan sağlığını tehdit etmesi ve hayati değerler taşıması nedeniyle böcek ilaçlama mutlaka yapılmalıdır.
Fakat ev yöntemleriyle böcek ilaçlama sağlığa zarar vermektedir.
Yanlış ilacın yanlış böceğe kullanılması bir etki etmez bunun yanında kendi yaptığımız işin kokusu sağlık sıkıntılarına sebebiyet
verebilir. Bu nedenle böcek ilaçlama işlemi, böcek ilaçlama işinde uzman ve profesyonel böcek ilaçlama firmaları
tarafından yapılmalıdır.
Mevsim geçişleri bir tek evlerde böcek oluşumuna etki etmez.
Mevsim geçişleri, evlerin önünde bulunan bahçelerde ve açık alanlarda da çok fazla böcek türünün gelişmesine
yardımcı olmaktadır. Bahçenizde bulunan bitkilerin de aynı insanlar gibi korunmaya ve böcek ilaçlamasına ihtiyacı vardır.
Bitkilerin dili olmadığı için içerisinde bulundurduğu ve onlar için zararlı olan canlıları şikayet edemezler.
Bitkilerde özellikle yaprak biti, lahana göbek kurdu, tırtıllar, bozkurtlar, pamuk piresi ve kırmızı örümcekler görülmektedir
ve bitkilere oldukça ağır zararlar vermektedirler.
Bitkilerin bu ihtiyaçlarına kulak vererek zararlı böceklerden onları kurtarmak için böcek ilaçlama yaptırılmalıdır.
İnsan hayatına olumlu etkisinin yanı sıra
bitkiler içinde yararlı olan böcek ilaçlama insanların hayatında önemli bir yer edinip zorunlu bir ihtiyaç haline gelmiştir.
Zorunlu ihtiyaç haline gelen ilaçlama için insanların, güvenilir, uzman, profesyonel ve garantili böcek ilaçlama firmalarını
tercih etmeleri önemlidir.
Firmamız, dilediğiniz gün ve saat ulaşabileceğiniz ve sizlere etkili hizmetler veren
profesyonel İzmir ilaçlama firmasıdır.

KENE İLAÇLAMA

Kenenin bilinen Zararları

Haşere İlaçlama da bizim için kene ilaçlaması çok önemlidir.Kene kan içen, zararlı bir  haşere çeşitlidir. Keneyle savaşmak için tek çözüm ilaçlama yaptırmaktır.  Kene, yukarıdan ve aşağıdan basık görünen, beslenmesini kan emerek yapan zararlı bir böcektir. Kene canlılar için çok zararlıdır. Özellikle büyükbaş hayvanların üstünde çok yaşayan keneler, büyükbaşların kanını emerek beslenir. Büyükbaşlar, kene ile savaşmanın bir yolunu bulamazlar. Özellikle mandıra sahipleri kişiler, kesinlikle keneyle mücadele etmek için besi çiftlikleri ilaçlama yaptırmalı, hayvanlarının sağlıklarını riske atmamalıdırlar.Yoksa, besi çiftliğinden  hem verim sağlanmaz, hemde sağlanacak et ve süt ürünleri yüzünden insan sağlığını tehlikeye atarlar.Kesinlikle, dalında uzman  kene ilaçlama şirketleri ile irtibata geçilmeli ve ayrıntılı ilaçlama yaptırılmalıdır.

Karın yapıları esnek olan keneler kan emdikçe karınları genişler. Kene kütlesinin ortalama 100 katı kadar kan emebilen bir canlı olup, çoğunlukla keneler kahverengi ya da yeşilimsi renklerde olurlar. Ancak yine de renkleri çeşidine göre değişiklik gösterebilir. Özellikle yazın ormanlık yerlerde, kırsal yerlerde, çayırlıklarda ve piknik yerlerinde bulunan bireylerin üstüne yapışarak kan emen keneler, canlılara ölümcül hastalıklar salabilirler.

Xodoidea takımında araştırılan kenelerin gözleri yoktur. Yüzlerce çeşitli olan kene haşereleri, bütün haşere çeşitlerinde olduğu gibi yumurtlama yöntemiyle çoğalırlar. Çiftleşme sonrasında yumurtalarını ormanlık yerlere veya üstünde yaşadığı canlının kılları arasına salarlar. Yumurtadan çıkan yavru keneler üç bacaklı doğarlar. Belli bir zaman sonrasında pupa dönemine varan kene yavruları büyüyerek 8 bacaklı ergin kene olurlar. Keneler bacaklarının uçlarında bulunan vantuz görevine yarayan organları sayesinde canlıların vücutlarına tutunarak, uzun süre tutunabilirler.

Sağlık Bakanlığı onaylı Kene İlaçlama

Kene ısırması çok tehlikelidir. Sürekli farklı canlılardan kan emmelerinden dolayı hastalıklı bir canlıdan aldıkları kanı, öteki bir canlıya salan keneler tehlikeli ve ölümcül hastalıklara neden olabilirler. Önceki yıllarda dünyada ve ülkemizde kenelerden bulaşan hastalıklar sebebiyle, birçok kişinin ölümü görülmüştür. Bu hastalıklardan en tehlikelisi olan Kırım- Kongo kanamalı ateşi hastalığıdır. Bilhassa kırsal yerlerde bakılan büyükbaş ve küçükbaş hayvanların çevrelerinde yaşayan keneler bazen bu tür hayvanlara hastalık salarak ölümlerine sebebiyet vermektedir.Ancak kenelerin çeşidine göre zararlı veya zararsız türleri vardır. İnsan vücuduna yerleşen bu keneler deriden çıkarmak çok zordur.Kesinlikle uzman bir doktor tarafından çıkarılması gereklidir. Bilindiği üzere Keneler vücudu saran  deri içerisine baş ve boyun kısmını sokarak  kan emmeye başlar.Bu durumu bilmeyen ampirik dediğimiz kişiler dikkatsizce keneyi çıkartılırsa  baş ve boyun kısmı deride kalır ve iyi olmaz.Bu durum gerçekten çok tehlikelidir. Vücuduna kene yapıştığını anlayan bireyler çok acil olarak hastaneye gitmeliler.Haşere ilaçlama yaptıracaksanız İlaclat.com u tercih etmelisiniz.

Kene dediğimiz bu zararlılara karsı ilaçlama konusunda profesyonel  ve deneyimli işçiye sahip olan ilaclat.com şirketi arayabilirsiniz. Sağlık bakanlığı onaylı bir şirketiz.Kullandığımız ilaçlar ve kimyasallar  ziraat mühendislerimiz ve veteriner hekimler  tarafından özel olarak hazırlanmaktadır. Kene ilaçlama ve tüm haşere ve böcek  ilaçlamalarında İlaclat.com dan  yardım alabilirsiniz.

PASTANE İLAÇLAMASI

Çok sevilen pastalar kekler tatlılar kurabiyelerin  üretim alanlarıdır pastaneler.Lezzetini düşünerek satın aldığımız bu yiyeceklerin çekiciliğine kapılırız ve üretilen alanlarını ve imalatında kullanılan malzemeleri ve mutfak gereçlerinin temizliği pekte aklımıza gelmez. temiz gıda tüketebilmemiz için çok önemlidir. ilaçlama servisi yapan firmalar mutlaka sağlık bakanlığından onaylı ilaçlama  firmaları olmalıdır.

Fırın ve pastane gibi alanların mutfak kısımlarında en çok karşılaştığımız haşere türü hamamböcekleridirHamamböcekleri için su en önemli etmendir. Besin ve sıcaklık gibi faktörlerin de bulunduğu pastane ve fırın mutfakları hamamböceği istilasının en çok karşılaşıldığı alanlardır. Gıda üretiminin bu denli yoğun yapıldığı alanlarda jel ilaçlama diye adlandırdığımız uygulama hem besinlere etki etmeyecek, hemde hamamböcekleri için kesin çözüm olacaktır.

Pastanede fare var ise unlu ve şekerli gıdaların bulunduğu alanlar doğal olarak beslenmeleri ve üremeleri için imkan sunar. Diğer en çok  karşılaşılan sorun ise kemirgen/farelerdir. İşletmenin bulunduğu yerin konumu farelerin türü üzerinde etki etmektedir. Küçük boyutlarda olan ev fareleri ve büyük lağım fareleri en çok karşılaşılan türlerdir. Koku duyusu çok gelişmiş olan bu canlılar sürekli gıda kokularının yayılması ile kemirgenleri çekmektedir. Kemirgenlerin gıda üretilen ortamda bulunmalarına asla müsaade edilmemelidir çünkü bu canlılar ciddi oranda gıda zehirlenmelerine veya hastalık bulaşmasına sebep olabilirler.

İlaçlama yapmadan önce alanın iyi bir şekilde incelenmesi ve rapor edilmesi gerekmektedir. Uygulamanın bu rapor doğrultusunda yapılması gerekmektedir. Amatörce ve yanlış yapılan ilaçlama uygulamaları neticesinde zararlılardan kurtulmak isterken çok daha büyük risklerle ve zararları ile karşılaşmak olasılığı oldukça yüksektir. 

Pastanelerin temiz ve böceksiz olması müşteriler için önemlidir. Çünkü müşteriler daha çok temiz olan yerlerden alışveriş yaparlar. Eğer pastaneler pis olursa pastanenin imajı için kötü bir durumdur ve bu durum müşterinin azalmasına neden olur. Bu durum pastane sahibinin de kendi huzursuz hissetmesine neden olur.

Siz de bu durumlarla karşılaşmak istemiyorsanız İzmir ilaçlama firmamıza başvurabilirsiniz. İlaçlama şirketimiz sizlerin sağlığınız ve güvenliğiniz için hizmetinizdedir. izmetimizden en güzel şekilde faydalanabilirsiniz. Firmamız sizlere garanti vermektedir.

İZMİR HAŞERE İLAÇLAMA

İzmir’in  tüm ilçelerine kusursuz ve hızlı bir hizmet sunmaya çalışıyoruz. Firmamız, içinden çıkılmayan haşere sorunlarını gidermekte  en etkili isimdir. Böcekler ve haşerelerin  yoğun olarak görüldüğü yerler; evler, işyerleri, okullar, hastaneler gibi bir çok yerde bu hizmetten yararlanmak mümkündür. Böcekler hızlı ve fazla sayıda üreyebilen canlılar olduğundan dolayı, basit yöntemler kullanılarak bu sorunun  tamamen çözülmesi mümkün değildir aksine daha kötü başa çıkılmaz bir hale dönüşebilir.

İşlerinde uzman olan ekibimiz , bulunduğunuz yerin  daha kötü bir duruma gelmesine imkan vermeden hangi böcek için ne tarz bir ilaçlama yapılmasına karar verir. Sizin kendi yaptığınız ilaçlamalar bir işe yaramaz kısacası zaman kaybıdır.

İşi bilen birine teslim etmek, böceklerin çok büyük bir sorun olmasını ortadan kaldırmış olur. Derinlemesine yapılan ilaçlamadan sonra, ev için tamamen hijyenik ortam sağlanmış olacaktır.

İlaçlama sayesinde artık bazı şeyler daha kolay sağlığımız açısından özellikle fazlasıyla yararı vardır.

İstenmeyen her türlü haşereler örneğin; hamam böceği, tahta kurusu, pire ve yuvalarda çok sık gördüğümüz bit,  yine kaloriferli ortamlarda bulunan kalorifer böcekleri, bahçesi olan evlerimiz , piknik alanları, her türlü fareler ve kemirgenler ortamda görünen ya da görünmeyen diğer haşereler için ilaçlama yapmaktayız.

Sağlığımız önceliğimiz olduğu için her türlü önlem alınır ve kişilere bilgi verilir.

Eğitim almış personellerimiz  doğru tekniklerle bütün sorunları çözer. İlaçlama hizmetinde her zaman uygun fiyata çalışılır ve  müşteriye ise böylece çok sayıda hizmet sunabiliriz.

Bizleri bütün yaz boyunca peşlerinde koşturtan bu canlılara artık siz değil biz yardımcı olacağız.  Önemli bir noktaya değinmek gerekirse de kene akrep gibi haşere türleri ölümle sonuçlanabilmektedir. Bizim ise önceliğimiz can güvenliği, sağlığıdır. Bu yüzden müşteri memnuniyetine büyük önem vermekteyiz.

Bir telefonla rahatlıkla ulaşma imkânına sahip olduğunuz profesyonel kişiler ortamda var olan haşerelere karşı gerekli olan yöntemleri uygulayarak, ortamın tertemiz olmasını ve bizlerinde gönül rahatlığıyla bu ortamlarda oturmanızı sağlar

İzmir ilaçlama firmamız için en iyi tercih olacak olan firmamız, her türlü ilaçlama ihtiyacı için başvurulacak en iyi adres olacaktır. 

İmalathane ilaçlaması

Yiyecek üretim ve satış merkezleri zararlı mücadelesi en gerekli kurumlardır .  Çok titizlik ve dikkat isteyen bir kurumdur . Bu tesisler böcek ve haşere salgına çok müsaittir. imalathane ilaçlama üretim, depo ve nakliye alanları haşereler  için uygun beslenme, barınma ve  yumurtlama alanları teşkil ettiği gibi devamlı malzeme girişi nedeniyle dışarıdan haşere ve kemirgen gelmesine çok müsaittir . Bu nedenlerle; bu tesisler iyi bir beklenti için sorun olsun veya olmasın periyodik kontrol  uygulaması yapmak ve yaptırmak zorundadırlar. Özellikle gıda işletmeleri haşere, kemirgen ve böcek mücadelesinin önemli olduğu alanlardır.

İmalathanelerde üretmiş oldukları hammaddeye göre değişen çok sayıda haşere ve böcek türü  bulunabilmektedir . Bu böceklere ve haşerelere önlem alınmazsa ve  üremelerine müsaade edilirse eğer  yayılırlar ve kısa zamanda oldukça fazla zarar verebilirler . Çeşitli gıda atıkları, kırıntılar ve hammaddelerin cinsi haşerelerin bu imalathanelerde bulunmalarına neden olabilir.

İmalathaneler böcek haşere ve kemirgen türlerinin en elverişli olduğu yerlerdir. Her çeşit imalathane ilaçlama hizmeti için sizlere çözüm de yardımcı olarak profesyonelce hizmet vermekteyiz. İmalathaneler hem ana üretim yeridir , hem de fazla fazla çalışana sahiptir. Bununla birlikte üretimi yapılan bazı ürünler de haşereye elverişli ortam yaratabilir. Bazı durumlarda haşerelerin çoğalmasına kendi yöntemlerle kullandığınız ilaçlama yöntemleri işe yaramayabilir.

Firmamız Haşere İlaçlama olarak öncelikle imalathanenizde hangi böceklerin olduğunu ve olabileceği hakkında gerekli tespitleri gerçekleştirir daha sonra  doğru ilaçlar kullanılarak bu böcek ve haşerelerden tamamen kurtulmanızı sağlıyoruz. Görülen böceklerin çeşitliliği kullanılan ilaçlarında da farklı olmalarını sağlayacaktır.

Çalışanların sağlığı ve  hem de çevre hijyeni açısından imalathanelerde haşere ve fare problemlerinde aldığımız önlemlerle imalathane ilaçlama en iyi şekilde yapılmaktadır. Siz de imalathane sahibiyseniz ya da bölgesinden sorumlu olduğunuz bir yetkiliyseniz bizimle hemen Ankara ilaçlama firmamız ile iletişime geçebilir ve ilaçlama hizmetimizden en güzel şekilde faydalanabilirsiniz. Firmamız sizlere garanti vermektedir.

Büfe İlaçlama

Büfeler, okullarda, parklarda, hastanelerde ve açık alanlarda çoğunlukla karşımıza çıkar. Halkın sağlığı açısından temizliğine önem verilmesi gereken büfeler, ilaçlanmasına da önem verilmesi gereken yerlerden biridir.

Büfeler  de birden fazla haşere türü bulunabilir.  Her şeyden önce önemli olan gıda maddelerine gelecek olan olumsuz etkilerden uzak ilaçlama yapılması durumudur . Bu da büyük hassasiyet ve özen gerektirir . Büfeler de genelde hamam böceği , karınca , fare gibi canlılar görülür. Bunlardan kurtulmak için de elbette ki ilaç yöntemleri mevcuttur . Haşereler arasında ilaç yöntemleri her zaman farklıdır bu da profesyonel yaklaşımı gerektirir. Tahtadan yapılmış veya tahtayla dekorasyon yapılmış  büfeler de tahta kurusu, tahta kurdu  olma ihtimali de fazlasıyla yüksektir.

Büfelerde bulunan haşere türleri insanların sağlığını tehlikeye attığı gibi büfede görevli insanların da sağlığını tehlikeye atabilir. Büfelerde bazı içecekler hazır olarak bulunmaz, bunlar büfede görevli tarafından hazırlanır. Büfede bulunan haşereler içeceklerin içine girebilir, yiyeceklerin üzerinde dolaşarak üzerinde taşıdıkları mikropları ve yumurtalarını yiyeceklerin üzerine bırakabilirler. Haşereler her türlü mikrobu taşır ve bulaşıcı hastalıklara da sebebiyet verebilirler.

Bir büfe bireysel olarak ilaçlaması tabi ki yapılabilir. Böcekler hızlı üreyen haşerelerdir ve bireysel olarak kullanılan ilaçlar orada bulunan haşereleri öldürebilir. Bireysel kullanılan ilaçlar öldürmeyi başardığınız haşerelerin yumurtaları üzerinde  hiç bir etki sağlamaz. Sadece ortamda bulunan haşereleri öldürür ve  bireysel olarak kullanılan  ilacının haşere yumurtaları üzerinde öldürücü etkisi yoktur.

Güvenilir hizmet anlayışı sınırlarında çalışmalarını sürdüren haşere ilaçlama şirketimizin sizler gibi değerli müşterilerine sunmuş olduğu ilaçlama fiyatları oldukça ekonomiktir ve daima avantaj elde edilmesine olanak sağlamaktadır. ilaçlama  firmamız tüm ilçe ve semtlerde aynı fiyat aralığında hizmet sağlamaktadır.  Her zaman böcek haşereleri üzerinde etkili sonuçlar sunacak ilaçların kullanılması tercih edilmektedir.

Büfeleri  profesyonel bir ilaçlama şirketine ilaçlatmak hem cebinizden  hem de zamanınızdan fayda elde etmenizi sağlar. Haşerelerle mücadelenizde kalıcı çözümler sunar.

İstanbul ilaçlama, büfe ve küçük dükkanlarınızdaki haşerelere  işlerinde tamamen eğitim almış personeller çalışır  ve Sağlık Bakanlığı onaylı biyosidal ilaçlarla kalıcı çözümler sunar.

Gıda Deposu İlaçlama

İlaçlama işlemlerinde önem sıralaması yapmak doğru olmasa da gıda olan alanlara  ilaçlamalarda hassas davranılması gerekir . Depo ilaçlama da bazı önemli hususlar da vardır mesela depo ilaçlama da gıda olan alanlar da bireysel ilaçlama doğru olmaz . Çünkü bireysel ilaçlama da haşereleri yok etmek isterken çoğalmasına da sebep olabilirsiniz  . Bu da sizler için maddi kayıplara yol açar . Bu durumda işinde uzman ilaçlama firmaları bulmanız gerekir. 

Farklı haşere türleri için en uygun ortam koşulunu sağlar . O yüzden kısa süre içerisinde üreyebilen  bu  böcekler hızlı şekilde çoğalırlar. Bu da anlaşılmadan deponun her kısmının farklı böcek türleri ile istila edildiği görülebilir .

Kullanılan biyosidal ilaçlar depoda bulunan yiyecek ve içecekleri kesinlikle  etkilememelidir. Hamam böceği , kalorifer böceği ya da  karafatma gibi böcekler gıda depolama alanlarında çok sık karşılaşılır . Hamam böcekleri gündüz pek gözükmezler .  Genellikle karanlıkta açığa çıkarlar . Karanlık yerleri , işletmedeki çatlak ve yarıkları kendilerine yuva edinirler ve üreyebilirler . Özellikle sıcak ve rutubetli yerleri tercih  ederler . Depolar hamam böceklerinin üremesi için en uygun ortamlardan biridir .

Her türlü gıda çeşidinin bulunduğu  depo alanları farklı haşere türlerinin en önemli hedef noktaları arasında yer alır  . Daha da önemlisi insan sağlığına doğrudan etki yapan ilaçlar da depo alanlarında tutulmaktadır . Bütün bunların önüne geçmek ve hijyenik bir depo  alanı oluşturabilmek için profesyonel haşere ilaçlama gerçekleştirilmelidir.

Sağlık Bakanlığı’ndan onaylanmış ilaçlama işinde uzman bir firmadan , güven içerisinde hizmet alabilirsiniz .  Her böcek çeşidine göre farklı biyosidal ürün çeşitleri bulunmaktadır . Böylece de bu alanların her noktası tamamen temizlemekte ve sağlıklı bir ortam yaratılmaktadır .

İzmir ilaçlama çalışılan gıda depolarıyla anlaşarak belli düzende ve acil olan durumlar da ilaçlama yapmaya gider.  İlaçlama firmamız gerekli önlemleri  alarak size ve iş yerinize zarar vermeden haşerele göre uygun ürün kullanarak sizleri rahata kavuşturur.

Sizde bizimle çalışmak isterseniz bize ulaşmanız yeterli olacaktır. İlaçlama firmamız 7/24 sizinledir.